Loading...

DEKORACJE SAL WESELNYCH

Niebanalne wystroje sal weselnych, restauracji oraz domów weselnych.

DEKORACJE KOŚCIOŁÓW NA ŚLUB

Najpiękniejsze wystroje kościołów na ślub oraz dekoracje ślubów plenerowych.
Galeria

Balony z helem

Balony napełnione helem na każdą okazję.
Oferta

Kontakt

Harcuś - dekoracje na każdą okazję

ul. Główna
58-241 Piława Dolna
Powiat Dzierżoniów

tel. 506 700 200

info@dekorator.com.pl

O nas

Od 19 lat zajmujemy się dekoracjami przyjęć, wesel i eventów firmowych. W tym czasie wykonaliśmy tysiące dekoracje zarówno dla klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Ciągle podnosimy swoje umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach w całej Europie. Wkładamy całe serce w to co robimy.

 

Harcuś
to gwarancja najpiękniejszej dekoracji

Niebanalne podejście i perfekcyjne wykonanie

Niepowtarzalne dekoracje

Do każdej dekoracji podchodzimy indywidualnie - zawsze staramy się, żeby była niepowtarzalna i sprecjalnie zaprojektowana dla danego klienta. Dlatego każda nasza dekoracja jest inna, zjawiskowa, a Państwo mają pewność, że drugiej takiej nie będzie.

Co mówią o nas klienci

Najczęściej zadawane pytania

Na to pytanie nie ma jednej i prostej odpowiedzi. Cena dekoracja sali weselnej zależy od jej wielkości, ilości gości i przede wszystkim rodzaju dekoracji, np. ilość kwiatów, dekoracja sufitu, rodzaju dekoracji za Młodymi, czy ma być wykonywana dekoracja sufitu...

Tu też nie ma jednej odpowiedzi. Na niektóre terminy nie ma miejsc już 2 lata wcześniej, a na niektóre jesteśmy w stanie przyjąć dekorację miesiąc przed.

Tak. Tak naprawdę pracujemy na terenie całego kraju, ale w wysokim sezonie pracujemy głównie na terenie powiatu Dzierżoniowskiego i powiatów ościennych.