Loading...

DEKORACJE SAL WESELNYCH

Niebanalne wystroje sal weselnych, restauracji oraz domów weselnych.

DEKORACJE KOŚCIOŁÓW NA ŚLUB

Najpiękniejsze wystroje kościołów na ślub oraz dekoracje ślubów plenerowych.
Galeria

Balony z helem

Balony napełnione helem na każdą okazję.
Oferta

Dekoracje weselne
i ślubne

Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą ofertą skierowaną specjalnie dla wszystkich Nowożeńców.

Oferujemy Państwu niepowtarzalne dekoracje weselne. Wykonujemy kompleksowe dekoracje sal, resturacji, domów weselnych..., ale również dekoracje częściowe, np. dekoracje balonowe wybranych miejsc sali, dekoracje matreriałowe czy bukiety z żywych kwiatów.

W naszej ofercie znajdą Państwo również bardzo bogate dekoracje kościołów. Od dekoracji głównego przejścia po wyszukane bukiety z żywych kwiatów przy ołtarzach.

Ponadto oferujemy wiele atrakcji takich jak wypuszczanie balonów pod kościołem, balony wybuchowe, wypuszczanie balonów podświetlanych, dekoracje domów Państwa Młodych i wiele innych.

Wypożyczamy również pojedyncze elementy dekoracyjne: pokrowce na krzesła, kokardy na oparcia, wazony, świeczniki, serca...

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i w razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

Dekoracja sali weselnej
Dekoracja sali weselnej

Oferujemy Państwu niepowtarzalne aranżacje weselne, które wprawią w zachwyt każdego waszego gościa i sprawią, iż każda sala będzie wyglądała jak w bajce.

Dekoracja kościoła na ślub
Dekoracje kościołów na ślub

Dekoracja kościoła to bardzo ważny element uroczystości ślubnej. Pięknie udekorowany kościół sprawi, że chwila, w której powiecie sobie "TAK" będzie jeszcze bardziej magiczna.

Dekoracja śłubu w plenerze
Dekoracje ślubów plenerowych

Możliwość powiedzenia sobie "TAK" w plenerze to jedna z najpiękniejszych moźliwości zawarcia związku małżeńskiego.

Dekoracja domu Panny Młodej
Dekoracje domów Młodych

Dom Panny Młodej i Pana Młodego to miejsce, w którym rozpoczyna się całe wesele. Warto więc również pomyśleć o udekorowaniu miejsca z którego Nowożeńcy wyruszą na swoją nową drogę życia.

Dekoracja na urodziny
Dekoracje z żywych kwiatów

Piękne bukiety z żywych kwiatów na salę weselną i do restauracji w różnych rodzajach wazonów i stojaków, bukiety na stół Młodych oraz niepowtarzalne kompozycje do kościoła.

Balony na wesele
Balony na wesele

Balony są czymś czego nikt nie zapomina, koło czego nikt nie przechodzi obojętnie. Profesjonalnie wykonana dekoracja z balonów wprawi w zachwyt każdego gościa weselnego.

O nas

Od 19 lat zajmujemy się dekoracjami przyjęć, wesel i eventów firmowych. W tym czasie wykonaliśmy tysiące dekoracje zarówno dla klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Ciągle podnosimy swoje umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach w całej Europie. Wkładamy całe serce w to co robimy.

 

Najczęściej zadawane pytania

Na to pytanie nie ma jednej i prostej odpowiedzi. Cena dekoracja sali weselnej zależy od jej wielkości, ilości gości i przede wszystkim rodzaju dekoracji, np. ilość kwiatów, dekoracja sufitu, rodzaju dekoracji za Młodymi, czy ma być wykonywana dekoracja sufitu...

Tu też nie ma jednej odpowiedzi. Na niektóre terminy nie ma miejsc już 2 lata wcześniej, a na niektóre jesteśmy w stanie przyjąć dekorację miesiąc przed.

Tak. Tak naprawdę pracujemy na terenie całego kraju, ale w wysokim sezonie pracujemy głównie na terenie powiatu Dzierżoniowskiego i powiatów ościennych.