Loading...

DEKORACJE SAL WESELNYCH

Niebanalne wystroje sal weselnych, restauracji oraz domów weselnych.

DEKORACJE KOŚCIOŁÓW NA ŚLUB

Najpiękniejsze wystroje kościołów na ślub oraz dekoracje ślubów plenerowych.
Galeria

Balony z helem

Balony napełnione helem na każdą okazję.
Oferta

Dekoracje na
urodziny dziecka

Planujecie Państwo przyjęcie urodzinowe dla swojego dziecka? Chcecie, aby to było niezapomniane przyjęcie? Dekoracje balonowe idealnie się do tego nadają. Możliwości są ogromne. Przyjęcie może być w każdym stylu i z dowolnym motywem przewodnim, np. impreza w stylu hawajskim, piłkarskim lub przyjęcie dla księżniczek.

Balony są czymś co zachwyca dzieci od najmłodszych lat, a jeżeli wykona się z nich piękne figury i postacie to na pewno Państwa pociecha długo ich nie zapomni.

Oferujemy również usługę pompowania balonów powietrzem tzw. balonowy dywan. Dmuchamy od 50 do kilkuset sztuk i rozrzucamy je na podłodze. Dzieci mogą zrobić z nimi wszystko: kopać, rzucać, pływać w nich. Wspaniały efekt za niedużą cenę.

Bardzo ciekawą dekoracją jest również sufit z balonów helowych. Napełnione helem balony unoszące się pod sufitem ze wstążkami sprawią, że Państwa pociechy będą miały niesamowitą zabawe przez całe przyjęcie urodzinowe.

Oferujemy również pokrowce na krzesła, ścianki podświetlane, napisy oraz dekoracje z kwiatów.

Co mówią o nas klienci

Najczęściej zadawane pytania

Cena balona z helem zależy od jego rodzaju - czy jest balon foliowy czy lateksowy oraz od jego wielkości.

Balony foliowe napełnione helem potrafią się unosić nawet 2 tygodnie, a klasyczne balony lateksowe napełnione helem unoszą się maksymalnie 24 godziny, ale można je uszczelnić specjalnym płynem i wtedy będą latać nawet tydzień.

Tak. Tak naprawdę pracujemy na terenie całego kraju, ale w wysokim sezonie pracujemy głównie na terenie powiatu Dzierżoniowskiego i powiatów ościennych.