Loading...

DEKORACJE SAL NA CHRZEST

Kompleksowe dekoracje sal i restauracji na chrzest: dekoracje sufitów, dekoracje stołów, pokrowce na krzesła i najpiękniejsze dekoracje z balonów.

Balony z helem na chrzest

Piękne kompozcyje z balonów napełnionych helem.

Ścianki do zdjęć na chrzest

Ścianki do zdjęć w różnych konfiguracjach: podświetlane, heksagon, koło z indywidualnym wykończeniem.

Dekoracje sal
na chrzest

Chrzest to wielkie wydarzenie dla rodziców i całej rodziny. Na przyjęciu z okazji chrztu Waszego dziecka nie może zabraknąć również odpowiedniej dekoracji.

Możemy dla Państwa przygotować dekorację w dowolnym kolorze i w dowolnym stylu. W naszej ofercie znajdą Państwo balony z helem z motywami na chrzest oraz balony z indywidualnymi nadrukami, np. Chrzest św. Aleksandry. Możemy również przygotować dekoracje z żywych kwiatów, ubrać krzesła w pokrowce, przygotować figurki z balonów dla dzieci oraz udekorwać sufity tkaninami, lampionami lub balonami.

Co mówią o nas klienci

Najczęściej zadawane pytania

Cena balona z helem zależy od jego rodzaju - czy jest balon foliowy czy lateksowy oraz od jego wielkości.

Balony foliowe napełnione helem potrafią się unosić nawet 2 tygodnie, a klasyczne balony lateksowe napełnione helem unoszą się maksymalnie 24 godziny, ale można je uszczelnić specjalnym płynem i wtedy będą latać nawet tydzień.

Tak. Tak naprawdę pracujemy na terenie całego kraju, ale w wysokim sezonie pracujemy głównie na terenie powiatu Dzierżoniowskiego i powiatów ościennych.