Loading...

DEKORACJE SAL WESELNYCH

Niebanalne wystroje sal weselnych, restauracji oraz domów weselnych.

DEKORACJE KOŚCIOŁÓW NA ŚLUB

Najpiękniejsze wystroje kościołów na ślub oraz dekoracje ślubów plenerowych.
Galeria

Balony z helem

Balony napełnione helem na każdą okazję.
Oferta

Dekoracje sali
weselnej

W tę wyjątkową noc nie może zabraknąć najpiękniejszej dekoracji sali weselnej. Oferujemy Państwu niepowtarzalne dekoracje weselne, które wprawią w zachwyt każdego waszego gościa i sprawią, iż każda sala będzie wyglądała jak w bajce. Doradzimy Państwu przy kolorystyce i zaprojektujemy dekorację, która wywoła pożądany efekt i bardzo długo zostanie w pamięci wszystkich weselników.

Nasza oferta obejmuje dekoracje: materiałowe, balonowe, mieszane, z użyciem świateł, kompleksowe dekoracje stołów, dekoracje z kwiatów żywych, dekoracje bram oraz dekoracje plenerowe.

Posiadamy również podświetlany napis LOVE, który jest doskonałą dekoracją każdej sali.

W naszych dekoracjach stosujemy najlepsze materiały dekoracyjne i wykończeniowe, balony najwyższej jakości takich firm jak Belbal i Qualatex oraz pracujemy na urządzeniach najlepszych firm na świecie. Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, którzy dekoracjami zajmują się wiele lat oraz odbyli liczne szkolenia w kraju i za granicą. W naszej pracy jakość zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.

Co mówią o nas klienci

Najczęściej zadawane pytania

Na to pytanie nie ma jednej i prostej odpowiedzi. Cena dekoracja sali weselnej zależy od jej wielkości, ilości gości i przede wszystkim rodzaju dekoracji, np. ilość kwiatów, dekoracja sufitu, rodzaju dekoracji za Młodymi, czy ma być wykonywana dekoracja sufitu...

Tu też nie ma jednej odpowiedzi. Na niektóre terminy nie ma miejsc już 2 lata wcześniej, a na niektóre jesteśmy w stanie przyjąć dekorację miesiąc przed.

Tak. Tak naprawdę pracujemy na terenie całego kraju, ale w wysokim sezonie pracujemy głównie na terenie powiatu Dzierżoniowskiego i powiatów ościennych.