Loading...

DEKORACJE SAL WESELNYCH

Niebanalne wystroje sal weselnych, restauracji oraz domów weselnych.

DEKORACJE KOŚCIOŁÓW NA ŚLUB

Najpiękniejsze wystroje kościołów na ślub oraz dekoracje ślubów plenerowych.
Galeria

Balony z helem

Balony napełnione helem na każdą okazję.
Oferta

Dekoracje z balonów
na wesele

Balony są czymś czego nikt nie zapomina, koło czego nikt nie przechodzi obojętnie. Profesjonalnie wykonana dekoracja z balonów wprawi w zachwyt każdego gościa weselnego.

Ogromne możliwości łączenia balonów lateksowych, modelin oraz balonów foliowych sprawiają, że z balonów można wykonać praktycznie wszystko oraz udekorować każde miejsce sali weselnej.

Wykonujemy z balnów: serca, girlandy, kolumny, baldachimy, stroiki helowe, łuki, litery, baldachimy, ściany i wiele innych....

Oferujemy również wypuszczenie balonów helowych pod kościołe i wypuszczenie balonów LED w nocy.

Co mówią o nas klienci

Najczęściej zadawane pytania

Na to pytanie nie ma jednej i prostej odpowiedzi. Cena dekoracja sali weselnej zależy od jej wielkości, ilości gości i przede wszystkim rodzaju dekoracji, np. ilość kwiatów, dekoracja sufitu, rodzaju dekoracji za Młodymi, czy ma być wykonywana dekoracja sufitu...

Tu też nie ma jednej odpowiedzi. Na niektóre terminy nie ma miejsc już 2 lata wcześniej, a na niektóre jesteśmy w stanie przyjąć dekorację miesiąc przed.

Tak. Tak naprawdę pracujemy na terenie całego kraju, ale w wysokim sezonie pracujemy głównie na terenie powiatu Dzierżoniowskiego i powiatów ościennych.